Aleksandar iza sebe ostavio dvoje male djece, a prije dva dana je proslavio rođendan

Aleksandar iza sebe ostavio dvoje male djece, a prije dva dana je proslavio rođendan


U selu Jelovci kod Sumbulovca pronađeno je tijelo Aleksandra Tomić zvanog Bate iz Pala kojem se svaki trag izgubio juče oko 17 časova.

Na informativni razgovor je priveden Ivan Divljan koji je navodno Tomiću dugovao novac.

Tomić se navodno bavio preprodajom automobila i navodno je imao neki posao i sa Ivanom Divljanom koji mu nije isplatio novac.

Navodno, Divljan je došao kod Tomića koji mu je tražio novac ili da mu vrati automobil. Zatim je, kako se sumnja, Tomić ušao u automobil Divljana koji ga je odvezao do sela u kojem živi.

Tamo ga je ubio i zakopao, piše Crna Hronika.

Kako se može vidjeti na društvenim mrežama, Aleksandar je iza sebe ostavio dvoje male djece, a prije dva dana je proslavio rođendan.

“Bata” je volio automobile, motocikle i svoj život.


Pošalji vijest
Pošalji vijest

Imate vijesti koje želite podijeliti anonimno?
Javite nam putem Vibera ili e-maila!

VIBER EMAIL

Društvene mreže

Pratite nas na društvenim mrežama kako biste uvijek bili u toku s najnovijim vijestima i ekskluzivnim sadržajem!

Preuzmite našu službenu aplikaciju i uživajte u bržem i lakšem pristupu svim najnovijim vijestima, direktno na vašem mobilnom uređaju!

Crna Hronika Andorid AplikacijaCrna Hronika iOS Aplikacija