Banjalučanin “povukao čizu” na javnom mjestu: Policija ga privela
Izvršenim legitimisanjem, utvrđeno je da se radi o osobi A.Š. iz Banjaluke
Policijski službenici Policijske uprave Banjaluka su 5. maja 2023. godine uhapsili muškarca koji je na javnom mjestu konzumirao opojnu drogu.
Vršeći redovne poslove, Policijski službenici Policijske uprave Banjaluka u oko 2:20 sati uočili nepoznatu osobu koja sa displeja telefona uvlači kroz nos bijelu praškastu materiju za koju je utvrđeno da asocira na kokain.
Izvršenim legitimisanjem, utvrđeno je da se radi o osobi A.Š. iz Banjaluke koji je na osnovu Zakona o javnom redu i miru lišen slobode gdje mu je u službenim prostorijama uručen prekršajni nalog zbog počinjenog prekršaja, saopćeno je iz Policijske uprave Banjaluka.