Sjekira kojom je pokušao ubiti sugrađanina mu je oduzeta

Sjekira kojom je pokušao ubiti sugrađanina mu je oduzeta


Nakon što su se posvađali, Kerlec je napustio roštiljnicu i odvezao se svojim putničkim
automobilom marke Passat 3, a zatim se vozilom vratio do roštiljnice sa sjekirom dužine 42 cm koju je izvadio iz vozila.

Ušao je u roštiljnicu upućujući oštećenom psovke i prijetnju da će ga ubiti, a potom mu prišao te mu zadao više udaraca oštrim i tupim dijelom sjekire u predjelu glave, a nakon što je oštećeni pao na pod nastavio ga udarati rukama i nogama po tijelu, nanijevši mu tešku tjelesnu povredu opasnu po život.Oštećenom su konstatovane povrede u vidu nagnječno-razdernih rana poglavine, višestrukog preloma kostiju krova lobanje, oštećenja tvrde moždane opne, kontuzije moždanog tkiva i pojave zraka unutar grudnog koša sa desne strane.

Pošalji vijest
Pošalji vijest

Imate vijesti koje želite podijeliti anonimno?
Javite nam putem Vibera ili e-maila!

VIBER EMAIL

Društvene mreže

Pratite nas na društvenim mrežama kako biste uvijek bili u toku s najnovijim vijestima i ekskluzivnim sadržajem!

Preuzmite našu službenu aplikaciju i uživajte u bržem i lakšem pristupu svim najnovijim vijestima, direktno na vašem mobilnom uređaju!

Crna Hronika Andorid AplikacijaCrna Hronika iOS Aplikacija