Bosanac sa skupocjenim Porsche-om dobio kaznu od čak 312 eura za nepropisno parkiranje u Njemačkoj
Njemačka vlada najavila je uvođenje novih rigoroznih kazni za ilegalno parkiranje u urbanim područjima kako bi se suzbio problem nediscipliniranog parkiranja i osigurala bolja protočnost prometa. Ova odluka dolazi nakon sve većeg pritiska lokalnih vlasti i stanovnika zbog problema s parkiranjem u gusto naseljenim gradskim područjima.
Prema novim mjerama, vozači koji ilegalno parkiraju bit će podvrgnuti značajno većim novčanim kaznama, pri čemu će visina kazne varirati ovisno o težini prekršaja i lokaciji.
To je na svojoj koži osjetio i Bosanac sa skupocjenim Porscheom koji je za nepropisno parkiranje dobio kaznu od čak 312 eura piše Crna-Hronika.
Prekršaj je zabilježen danas 16.3.2024 godine.
Kratki komentar Bosanca na društvenim mrežama je glasio: “Ne mogu Švabe napisat kazni koliko Bošnjo može platiti”.