Detalji huliganskog obračuna Hordi zla u Gruziji: Navijači Torpeda završili u fontani

Detalji huliganskog obračuna Hordi zla u Gruziji: Navijači Torpeda završili u fontani


Najvatreniji navijači Sarajeva, Horde zla, prešli su preko 2500 kilometara kako bi bodrili svoj tim u Gruziji, ali priliku za takvo nešto na kraju nisu dobili.

Navijači Sarajeva su neposredno pred početak utakmice izbačeni sa stadiona nakon policijske akcije koja je uslijedila kada su se dva navijača Torpeda približili tribini na kojoj su bile smještene Horde zla i to zbog toga što su navijači Sarajeva odlučili reagovati i krenuti u kontru.

(VIDEO) Velika tučnjava Hordi Zla u Gruziji. Snimci kruže društvenim mrežama

Policijska reakcija bila je brutalna, jednom navijaču Sarajeva su polomljeni prsti, a nekoliko ih je i privedeno, no naposljetku su pušteni na slobodu, piše Sport1.

Vatreno je bilo i na ulicama jer su u jednom trenutku navijači Torpeda napali lokal u kojem su boravile Horde zla, no tom prilikom su izvukli deblji kraj.

Navodno je nekoliko navijača gruzijskog tima završilo i u obližnjoj fontani, dok je i nekoliko policajaca povrijeđeno.

Kombinacija svega toga vjerovatno je i izazvala brutalnu policijsku akciju uoči samog početka utakmice, s obzirom da je evidentno da su policajci čekali i najmanju tenziju da upotrijebe silu nad tifozima Bordo kluba.

Inače, utakmica je završena rezultatom 2:2, a revanš je na programu za 6 dana na stadionu Asim Ferhatović Hase.



Pošalji vijest
Pošalji vijest

Imate vijesti koje želite podijeliti anonimno?
Javite nam putem Vibera ili e-maila!

VIBER EMAIL

Društvene mreže

Pratite nas na društvenim mrežama kako biste uvijek bili u toku s najnovijim vijestima i ekskluzivnim sadržajem!

Preuzmite našu službenu aplikaciju i uživajte u bržem i lakšem pristupu svim najnovijim vijestima, direktno na vašem mobilnom uređaju!

Crna Hronika Andorid AplikacijaCrna Hronika iOS Aplikacija