Detalji sukoba navijača: Oko 70 Red Armyja napalo 200 Ultrasa, tukli se palicama i kaiševima
Večeras su se oko 20:30 sati na Španjolskom trgu u Mostaru sukobile dvije skupine navijača Veleža i Zrinjskog, poznatiji kao Red Army i Ultrasi.
Kako je Crna Hronika već pisala, više osoba je ozlijeđeno, srećom ozljede nisu opasne po život.
Jedna osoba je zadobila teške tjelesne ozljede, a nitko još uvijek nije priveden.
Prema informacijama koje imamo, Red Armyjevci su isprovocirani grafitom napali Ultrase.
Iste informacije ima i najpopularnija navijačka stranica hooligans.cz
Prema njihovim informacijama, oko 70-ak Red Armyja je napalo 200 Ultrasa.
Ozlijeđenih ima na obje strane, a tukli su se štapovima, palicama, kaiševima i gađali bakljama.
Snimke sukoba pogledajte na našem Instagram profilu.