Detalji sukoba navijača: Oko 70 Red Armyja napalo 200 Ultrasa, tukli se palicama i kaiševima

Detalji sukoba navijača: Oko 70 Red Armyja napalo 200 Ultrasa, tukli se palicama i kaiševima



Večeras su se oko 20:30 sati na Španjolskom trgu u Mostaru sukobile dvije skupine navijača Veleža i Zrinjskog, poznatiji kao Red Army i Ultrasi.

Kako je Crna Hronika već pisala, više osoba je ozlijeđeno, srećom ozljede nisu opasne po život.

Jedna osoba je zadobila teške tjelesne ozljede, a nitko još uvijek nije priveden.

Prema informacijama koje imamo, Red Armyjevci su isprovocirani grafitom napali Ultrase.

Iste informacije ima i najpopularnija navijačka stranica hooligans.cz

Prema njihovim informacijama, oko 70-ak Red Armyja je napalo 200 Ultrasa.

Ozlijeđenih ima na obje strane, a tukli su se štapovima, palicama, kaiševima i gađali bakljama.

Snimke sukoba pogledajte na našem Instagram profilu.




Pošalji vijest
Pošalji vijest

Imate vijesti koje želite podijeliti anonimno?
Javite nam putem Vibera ili e-maila!

VIBER EMAIL

Društvene mreže

Pratite nas na društvenim mrežama kako biste uvijek bili u toku s najnovijim vijestima i ekskluzivnim sadržajem!

Preuzmite našu službenu aplikaciju i uživajte u bržem i lakšem pristupu svim najnovijim vijestima, direktno na vašem mobilnom uređaju!

Crna Hronika Andorid AplikacijaCrna Hronika iOS Aplikacija