Dragan Nerić za CH: “Nisam zapalio automobil Siniši Jankoviću (SNSD)
Predsjednik Socijalističke partije Rogatica i odbornik u Skupštini opštine Rogatica Dragan Nerić priveden je zbog sumnje da je zapalio automobil predsjedniku Skupštine opštine Siniši Jankoviću (SNSD). Automobil Siniše Jankovića zapaljen je ispred njegove porodične kuće. Na svu sreću, u ovom događaju nije bilo povrijeđenih osoba.
Prema dosadašnjim informacijama, automobil marke Passat poliven je benzinom na dva mjesta prije nego što je zapaljen. Incident se dogodio u noći s 20. na 21. mart oko 2:30 sati, a požar je brzo lokalizovala Vatrogasna jedinica Rogatica.
Nakon informativnog razgovora, Dragan Nerić je pušten na slobodu. Za naš portal tvrdi da nije on zapalio navedeni autombil.
“Zahvaljujem se medijima na besplatnoj reklami. Postao sam poznat baš, ali od toga nema ništa. Ja nisam zapalio nikakav auto, niti bih kad pomislio na nešto takvo, niti bi ja to znao uraditi.
Ne služim se takvim stvarima, niti imam ikakve veze sa tim. Kada je čovjek čist i ispravan, nema se od čega kriti niti se čega plašiti. Nisam u zatvoru, sjedim kući za telefonom i gledam na šta je spao ovaj sistem društva i čime se sve služi. Sve najbolje. ” – izjavio je predsjednik Socijalističke partije Rogatica i odbornik u Skupštini opštine Rogatica Dragan Nerić za portal Crna-Hronika
Sukob aktiviste SNSD-a i člana PDP-a, jednom pocijepana košulja