DRAMA: Kidnapovali mladića (24) pa ga pretukli! Među otmičarima bio i POLICAJAC?

DRAMA: Kidnapovali mladića (24) pa ga pretukli! Među otmičarima bio i POLICAJAC?


Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Kragujevcu uhapsili su D.V. (1971) iz Kragujevca zbog postojanja osnova sumnje da je počinio krivična dela protivpravno lišenje slobode i prinuda.

Za policijskim službenikom D. A. (1988), koji se sumnjiči za ista krivična dela, kao i za krivično delo ugrožavanje sigurnosti, raspisana je potraga.

Osumnjičeni D.V. je zajedno sa policijskim službenikom, koji nije bio na dužnosti, juče u Kragujevcu oteo dvadesetčetvorogodišnjeg mladića, kojeg su pretukli i naneli mu lake telesne povrede, a potom uputili i pretnje njegovom bratu.

Po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Kragujevcu, D.V. je određeno zadržavanje do 48 sati i on će uz krivičnu prijavu biti priveden tužiocu, dok je u toku intenzivna potraga za osumnjičenim D.A.

 

 

Crna hronika


Pošalji vijest
Pošalji vijest

Imate vijesti koje želite podijeliti anonimno?
Javite nam putem Vibera ili e-maila!

VIBER EMAIL

Društvene mreže

Pratite nas na društvenim mrežama kako biste uvijek bili u toku s najnovijim vijestima i ekskluzivnim sadržajem!

Preuzmite našu službenu aplikaciju i uživajte u bržem i lakšem pristupu svim najnovijim vijestima, direktno na vašem mobilnom uređaju!

Crna Hronika Andorid AplikacijaCrna Hronika iOS Aplikacija