Džanan Musa kupuje opremu za bolnicu u Bihaću

Džanan Musa kupuje opremu za bolnicu u Bihaću


Košarkaš Brooklyn Netsa Džanan Musa odlučio je da kupi opremu bolnici u Bihaću potrebnu za borbu protiv pandemije koronavirusa.

Jedan od najboljih bh. košarkaša odlučio se na ovaj potez nakon što je postalo jasno da je pomoć u opremi itekako neophodna, kako bi se spašavali ljudski životi, prenosi Sportsport.

“Stupili smo u kontakt sa doboavljačem i očekujemo potrebne aparate u roku od 15-20 dana i čekamo potvrdu u ponedjeljak. Moj rodni grad Bihać očajnički treba određene stvari”, rekao je Musa i nastavio je:

“Oprema je naručena po instrukcijama menadžmenta Kantonalne bolnice u Bihaću. Oprema je trenutno jako tražena i skoro pa ju je nemoguće naći, ali smo imali sreću da preko prijatelja dođemo do dobavljača. Apelirao bih na sve koji su u mogućnosti da se uključe u pomoć koliko su u mogućnosti. Nadam se da neće biti zastoja u brzoj isporuci”.

Potez vrijedan svake pohvale.


Pošalji vijest
Pošalji vijest

Imate vijesti koje želite podijeliti anonimno?
Javite nam putem Vibera ili e-maila!

VIBER EMAIL

Društvene mreže

Pratite nas na društvenim mrežama kako biste uvijek bili u toku s najnovijim vijestima i ekskluzivnim sadržajem!

Preuzmite našu službenu aplikaciju i uživajte u bržem i lakšem pristupu svim najnovijim vijestima, direktno na vašem mobilnom uređaju!

Crna Hronika Andorid AplikacijaCrna Hronika iOS Aplikacija