FK Velež nakon nesreće: Povrijeđenima želimo brz oporavak
Fudbalski klub Velež Mostar saopćio je da su igrači i stručni štab svi u najboljem redu i bez ikakvih povreda nakon saobraćajne nesreće koja se dogodila danas na ulazu u Čevljanoviće, a u kojoj je sudjelovao i autobus koji je prevozio fudbalere Rođenih.
Rođeni su danas putovali prema Srebreniku gdje ih sutra očekuje utakmica 20. kola Premijer lige BiH protiv FK Tuzla City.
Međutim, na putu su doživjeli saobraćajnu nesreću u kojoj je učestvovao putnički automobil.
“Rođeni su prošli bez ikakvih povreda, dok u putničkom automobilu, prema dosadašnjim informacijama, ima povrijeđenih osoba. Ovim putem želimo povrijeđenima u nesreći poželjeti brz oporavak”, poručili su iz Veleža.
Kako Crna hronika saznaje, više osoba je povrijeđeno u direktnom sudaru automobila i autobusa.
Vozač automobila je proklizao u krivini, izgubio kontrolu nad vozilom i podletio pod autobus.

Trener Veleža nakon sudara: Situacija je vrlo teška, dosta je povrijeđenih u automobilu