(FOTO) U Srebrenici izgorjela nekadašnja autobuska stanica

(FOTO) U Srebrenici izgorjela nekadašnja autobuska stanica


Komandir Teritorijalne vatrogasne jedinice Srebrenica Izet Suljanović je kazao da uzrok požara, koji je stavljen pod kontrolu, nije poznat

U Srebrenici je u poslijepodnevnim satima izbio požar na objektu bivše autobuske stanice.

Uprkos brzoj intervenciji pripadnika Teritorijalne vatrogasne jedinice, objekat je izgorio u vatrenoj stihiji, ali su vatrogasci uspjeli spriječiti širenje požara na obližnje stambene objekte.

Komandir Teritorijalne vatrogasne jedinice Srebrenica Izet Suljanović je kazao da uzrok požara, koji je stavljen pod kontrolu, nije poznat.

– Nema nikakve opasnosti da će se požar proširiti, trenutno radimo na gašenju žara – kazao je Feni Suljanović.

Autobuska stanica u Srebrenici je nekoliko godina unazad prestala da radi, i riječ je o napuštenom objektu.

 

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

 

Objavu dijeli Crna Hronika BiH (@crnahronikabih)


Pošalji vijest
Pošalji vijest

Imate vijesti koje želite podijeliti anonimno?
Javite nam putem Vibera ili e-maila!

VIBER EMAIL

Društvene mreže

Pratite nas na društvenim mrežama kako biste uvijek bili u toku s najnovijim vijestima i ekskluzivnim sadržajem!

Preuzmite našu službenu aplikaciju i uživajte u bržem i lakšem pristupu svim najnovijim vijestima, direktno na vašem mobilnom uređaju!

Crna Hronika Andorid AplikacijaCrna Hronika iOS Aplikacija