Građani poručili: “Udarite na Muriza, udarili ste na sve nas”

Građani poručili: “Udarite na Muriza, udarili ste na sve nas”


Porodica Memić oglasila se povodom prijetnja upućenih Murizu Memiću. Njihovo saopštenje prenosimo u cijelosti:

Nakon 5 godina borbe i konačno prvih hapšenja, počele su i direktne prijetnje.

Izgleda da gori pod nogama i da smo udarili gdje ih najviše boli.

Prijetnja ubistvom Murizu Memiću od nama poznate osobe, a vezane za ovaj slučaj, upravo je prijavljena MUP-u KS. Pozvali su Muriza da odmah dođe u krim službu.

Prijetnja ubistvom bit će prijavljena Tužilaštvu BiH, a onome ko je prijetio poručujemo da ima ko da čuva Murizu leđa!

Muriz Memić dobio prijetnje opasne po život: Ko želi likvidirati Muriza Memića?

Sutra ću sve odmah prijaviti i u državno tužilaštvo. Prijetnje sam dobio preko posrednika – kazao je Memić.

Kako je istakao, ime osobe koja mu je prijetila, sutra će javno objaviti.

– Rečeno mi je da ću biti ubijen ako se jednoj osobi nešto desi. Sutra ću o svemu opširnije. Sutra ću i ime saopćiti, samo dok to prijavim u Tužilaštvo. Znali smo da će se nakon posljednjih hapšenja ovo desiti – rekao je Memić za Avaz.

Građani su odmah poslali poruke podrže porodici Memić i poručuju:

“Udarite na Muriza, udarili ste na sve nas”

“Udarite na Muriza, udarili ste na sve nas”


Pošalji vijest
Pošalji vijest

Imate vijesti koje želite podijeliti anonimno?
Javite nam putem Vibera ili e-maila!

VIBER EMAIL

Društvene mreže

Pratite nas na društvenim mrežama kako biste uvijek bili u toku s najnovijim vijestima i ekskluzivnim sadržajem!

Preuzmite našu službenu aplikaciju i uživajte u bržem i lakšem pristupu svim najnovijim vijestima, direktno na vašem mobilnom uređaju!

Crna Hronika Andorid AplikacijaCrna Hronika iOS Aplikacija