Horde zla o vođenju kluba: Šutilo se i čekalo na iskorak naprijed, a dobili smo stagnaciju i krenuli ka propadanju
Horde zla, najvatreniji navijači FK Sarajevo reagovali su na višegodišnje loše upravljanje klubom.
Oni su najavili protest protiv trenutnog rukovodstva kluba na čelu s predsjednikom i investitorom Ismirom Mirvićem.
Njihovu objavu prenosimo u cijelosti:
“Skoro četiri godine su prošle od sulude najave da ćemo za dvije godine biti najbolji klub na Balkanu. Skoro pet godina je prošlo od najavljene nove ere bordo kluba. Sve te godine se šutilo i čekalo na iskorak naprijed, a dobili smo stagnaciju i krenuli ka propadanju. Vrijeme je.”, napisale su Horde zla.
Ukoliko se pročita između redova, jasno je da su Horde zla indirektno poslale poruku investitoru Ismiru Mirviću, koji je donio nemal broj loših odluka u vođenju kluba. Podsjetimo da su njegove direktorice najavljivale 2022. godine da će FK Sarajevo biti najbolji klub na Balkanu.