Identifikovani lopovi koji su opljačkali 325 KM iz kladionice

Identifikovani lopovi koji su opljačkali 325 KM iz kladionice


Pripadnici Policijske stanice Vitez uspješno su rasvijetlili krađu u sportskoj kladionici.

Utvrđeno je da iza svega stoje A. A. (21) i R. M. (27), obojica iz Viteza.

Mladići se sumnjiče da su u noći sa 5. na 6. mart u opljačkali sportsku kladionicu koja se nalazi u naselju Sofa kod Viteza.

Kako je saopćeno iz Ministarstva unutrašnjih poslova Srednjobosanskog kantona, odnijeli su oko 325 KM u raznim apoenima.

“Operativnim radom na terenu policajci su došli do saznanja da se za izvršenje krivičnog djela krađa sumnjiče A. A. i R. M.”, saopćeno je iz MUP-a SBK.

U saopćenju se dodaje da se u saradnji sa nadležnim kantonalnim tužilaštvom protiv osumnjičenih poduzimaju zakonom propisane mjere i radnje.



Pošalji vijest
Pošalji vijest

Imate vijesti koje želite podijeliti anonimno?
Javite nam putem Vibera ili e-maila!

VIBER EMAIL

Društvene mreže

Pratite nas na društvenim mrežama kako biste uvijek bili u toku s najnovijim vijestima i ekskluzivnim sadržajem!

Preuzmite našu službenu aplikaciju i uživajte u bržem i lakšem pristupu svim najnovijim vijestima, direktno na vašem mobilnom uređaju!

Crna Hronika Andorid AplikacijaCrna Hronika iOS Aplikacija