Ivica Puljić: Senad nije glup čovjek i nije nasilnik. Rekao je umiri. Smjeni, smiri, umiri..

Ivica Puljić: Senad nije glup čovjek i nije nasilnik. Rekao je umiri. Smjeni, smiri, umiri..


Pogledao sam i preslušao 5, 10, 15 puta. Rekao je umiri. Smjeni, smiri, umiri…

Nižu se reakcije nakon što je iz RAK-a najavljeno da će uslijediti rigorozne mjere prema Senadu Hadžifejzoviću zbog navodene izjave o Miloradu Dodiku.

Iz Washingtona se na društvenim mrežama oglasio i dugogodišnji dopisnik Al Jazeere Ivica Puljić.

Senad Hadžifejzović uopšte nije ni rekao za ono što ga optužuje SNSD, a kažnjava RAK

“Senada Hadžifejzovića poznajem 40 godina. Nismo se nas dvojica slagali oko kompliciranih stvari. Ali, jedno je sigurno – Senad nije glup čovjek i nije nasilnik. Pogledao sam i preslušao 5, 10, 15 puta. Rekao je umiri. Smjeni, smiri, umiri… Ja sam uz njega 100 posto”, poručio je Puljić na Twitteru.

A nakon što je iz RAK-a (Regulatorna agencija za komunikacije BiH) najavljeno da će uslijediti rigorozne mjere prema Senadu Hadžifejzoviću zbog navodne izjave o Miloradu Dodiku, stigao je i odgovor ovog bh. novinara koji je, između ostalog poručio:

“Ne izvinjavam se, je*ite se Draško Dodik Bakir Dragan Ostali”.

Oglasio se Senad Hadžifejzović: “Istina je da sam rekao SMIJENI, SMIRI I UMIRI!”


Pošalji vijest
Pošalji vijest

Imate vijesti koje želite podijeliti anonimno?
Javite nam putem Vibera ili e-maila!

VIBER EMAIL

Društvene mreže

Pratite nas na društvenim mrežama kako biste uvijek bili u toku s najnovijim vijestima i ekskluzivnim sadržajem!

Preuzmite našu službenu aplikaciju i uživajte u bržem i lakšem pristupu svim najnovijim vijestima, direktno na vašem mobilnom uređaju!

Crna Hronika Andorid AplikacijaCrna Hronika iOS Aplikacija