Kamenom oštećeno staklo autobusa iz BiH u Sremskoj Mitrovici

Kamenom oštećeno staklo autobusa iz BiH u Sremskoj Mitrovici


Policijskoj upravi u Sremskoj Mitrovici prijavljeno je da je na izlasku iz naselja Kuzmin, područje Sremske Mitrovice, nepoznata osoba kamenom oštetila bočno staklo autobusa iz Bosne i Hercegovine, koji se vraćao sa skupa u Sremskoj Mitrovici.

Kako prenosi Tanjug, obaviješteno je Osnovno javno tužilaštvo u Sremskoj Mitrovici, koje se izjasnilo da se radi o krivičnom djelu uništenje i oštećenje tuđe stvari, saopštio je MUP.

Policijski službenici preduzimaju potrebne mjere iz svoje nadležnosti na utvrđivanju okolnosti ovog krivičnog djela i otkrivanju učinioca.


Pošalji vijest
Pošalji vijest

Imate vijesti koje želite podijeliti anonimno?
Javite nam putem Vibera ili e-maila!

VIBER EMAIL

Društvene mreže

Pratite nas na društvenim mrežama kako biste uvijek bili u toku s najnovijim vijestima i ekskluzivnim sadržajem!

Preuzmite našu službenu aplikaciju i uživajte u bržem i lakšem pristupu svim najnovijim vijestima, direktno na vašem mobilnom uređaju!

Crna Hronika Andorid AplikacijaCrna Hronika iOS Aplikacija