Kćerke nestale majke uplakane mole za pomoć: Jovana Marjanović nestala na Zlatiboru
Jovana Marjanović nestala je prije tri dana na Zlatiboru, a njene kćerke objavile su video na društvenoj mreži u kome apeluju na ljude da im pomognu da pronađu majku.
Prema njihovim riječima, Jovana Marjanović nestala je prije tri dana. Posljednji put je viđena u 8 sati u apartmanu na Zlatiboru, kada je izašla iz da se prošeta i tu joj se gubi svaki trag. Na sebi ima monton kamel boje, crnu pamučnu trenericu, krznene krem čizme i crnu torbicu. Kosa joj je plava, malo duža od ramena.
– Molim vas ljudi pomozite na, to nam je majka, ona je majka troje djece, ne znamo više šta da radimo, potrebna nam je vaša pomoć – poručile su uplakane kćerke u videu koji je podijeljen na profilu Igora Jurića.
Očajne kćerke mole da ako iko ima bilo kakvu informaciju da se javi putem telefona 060 557 67 64, piše Blic.