Foto: Slaven Petković – Mondo
Muškarac iz Prijedora uhapšen nakon pronalaska 400 grama marihuane

Muškarac iz Prijedora uhapšen nakon pronalaska 400 grama marihuane


Policija tokom pretresa pronašla drogu i digitalnu vagu

Policijska uprava Prijedor juče je privela D.B. iz ovog grada, nakon što je tokom službenih aktivnosti u njegovim prostorijama pronađena veća količina opojne droge.

Tokom pretresa stambenog prostora koji je osumnjičeni koristio, policijski službenici pronašli su oko 400 grama zelene biljne materije za koju se sumnja da je marihuana, kao i digitalnu vagu namijenjenu preciznom mjerenju.

Iz PU Prijedor navode:

“Pretresom stambenih prostorija koje koristi osumnjičeni pronađena je i oduzeta zelena biljna materija koja svojim izgledom asocira na opojnu drogu marihuana ukupne bruto mase oko 400 grama i digitalna vaga.”

Protiv D.B. se vodi postupak zbog sumnje da je počinio krivično djelo neovlaštene proizvodnje i prometa opojnih droga, a policija je potvrdila da će po završetku istrage Okružnom javnom tužilaštvu Prijedor dostaviti kompletan izvještaj o slučaju.



Pošalji vijest
Pošalji vijest

Imate vijesti koje želite podijeliti anonimno?
Javite nam putem Vibera ili e-maila!

VIBER EMAIL

Društvene mreže

Pratite nas na društvenim mrežama kako biste uvijek bili u toku s najnovijim vijestima i ekskluzivnim sadržajem!

Preuzmite našu službenu aplikaciju i uživajte u bržem i lakšem pristupu svim najnovijim vijestima, direktno na vašem mobilnom uređaju!

Crna Hronika Andorid AplikacijaCrna Hronika iOS Aplikacija