Muškarac optužen da je obljubio djevojčicu koja je 2011. godište

Muškarac optužen da je obljubio djevojčicu koja je 2011. godište


Osnovni sud u Bijeljini potvrdio je optužnicu protiv muškarca čiji su inicijali P.Đ. zbog obljube djevojčice mlađe od 15 godina.

On je, prema navodima optužnice, 7. novembra prošle godine izvršio krivično djelo upotrebom sile, iskorištavanjem nemoćnog stanja djeteta, pri čemu postoji velika nesrazmjera u zrelosti i uzrastu.

Sudija za prethodno saslušanje Osnovnog suda u Bijeljini podigao je optužnicu protiv P.Đ. zbog krivičnog djela obljuba sa djetetom mlađim od 15 godina, objavljeno je na sajtu Okružnog javnog tužilaštva u ovom gradu.

Djevojčica koja je žrtva je 2011. godište.



Pošalji vijest
Pošalji vijest

Imate vijesti koje želite podijeliti anonimno?
Javite nam putem Vibera ili e-maila!

VIBER EMAIL

Društvene mreže

Pratite nas na društvenim mrežama kako biste uvijek bili u toku s najnovijim vijestima i ekskluzivnim sadržajem!

Preuzmite našu službenu aplikaciju i uživajte u bržem i lakšem pristupu svim najnovijim vijestima, direktno na vašem mobilnom uređaju!

Crna Hronika Andorid AplikacijaCrna Hronika iOS Aplikacija