Navijački haos u BiH: Napadnuti navijači Crvene zvezde u blizini tuzlanskog aerodroma

Navijački haos u BiH: Napadnuti navijači Crvene zvezde u blizini tuzlanskog aerodroma


 

Na području Tuzlanskog kantona večeras je došlo do ozbiljnog navijačkog incidenta u kojem su, prema prvim informacijama, napadnuti navijači Crvene zvezde, poznati kao “Delije”.

Kako saznajemo, do sukoba je došlo u blizini aerodroma, a prema nezvaničnim informacijama, više osoba je povrijeđeno.

Na terenu su raspoređeni policijski službenici, a situacija je izazvala veliku uznemirenost među građanima.

Iz Operativnog centra MUP-a Tuzlanskog kantona potvrđeno je da je incident prijavljen, te da su službenici odmah upućeni na lokaciju.

– “Možemo potvrditi da je prijavljen incident u blizini stadiona. Policijski službenici su na terenu i poduzimaju mjere i radnje iz svoje nadležnosti”, kazali su iz Operativnog centra MUP-a TK.

Za sada nije poznato ko je tačno izvršio napad, niti je zvanično potvrđeno čiji navijači stoje iza incidenta.

Više informacija očekuje se nakon završetka uviđaja i prikupljanja izjava učesnika i svjedoka.

Podsjećamo Delije su se vraćale sa utakmice Crvene Zvezde u Švedskoj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Crna Hronika BiH (@crnahronikabih)


Pošalji vijest
Pošalji vijest

Imate vijesti koje želite podijeliti anonimno?
Javite nam putem Vibera ili e-maila!

VIBER EMAIL

Društvene mreže

Pratite nas na društvenim mrežama kako biste uvijek bili u toku s najnovijim vijestima i ekskluzivnim sadržajem!

Preuzmite našu službenu aplikaciju i uživajte u bržem i lakšem pristupu svim najnovijim vijestima, direktno na vašem mobilnom uređaju!

Crna Hronika Andorid AplikacijaCrna Hronika iOS Aplikacija