Nestala Anđela pronađena živa i zdrava: “Bila je iscrpljena i bosa”
Nakon višednevne potrage, Anđela Mihajlović (37), koja je nestala u Beogradu, pronađena je živa i zdrava u Ulici kneza Miloša.
Prema informacijama porodice, dvije djevojke su je prepoznale na ulici i pružile joj pomoć, nakon čega su uspjele stupiti u kontakt s njenom porodicom. Njena snajka je potvrdila da je s Anđelom razgovarala putem video poziva, te da je bila vidno iscrpljena i bosa, ali komunikativna.
“Rekla sam joj da ostane s tim djevojkama dok ne dođe porodica. Poslušala me i čekala ih je”, kazala je snajka, dodajući da su brat i majka ubrzo stigli i odveli je u policijsku stanicu.
Podsjetimo, policija je ranije pronašla njen automobil marke BMW u javnoj garaži na Obilićevom vencu. Vozilo je bilo parkirano još 23. aprila i od tada nije pomjerano, a locirano je pomoću GPS sistema, javljaju srbijanski mediji.
Dodatnu misteriju izazvala je poruka pronađena u automobilu, u kojoj je pisalo: “Anđela, pasoš je kod mene, kad vidiš poruku, javi se, obavezno”. Okolnosti njenog nestanka i dalje nisu u potpunosti razjašnjene, a očekuje se da će više detalja biti poznato nakon razgovora s policijom.