Novi napad u kladionici u Banjaluci, muškarac teško povrijeđen
Policija uhapsila osumnjičenog
U večernjim satima u jednoj sportskoj kladionici u Banjaluci dogodio se novi napad u kojem je jedna osoba zadobila teške tjelesne povrede.
Prema dostupnim informacijama, povrijeđenom muškarcu ukazana je medicinska pomoć u Univerzitetsko-kliničkom centru Republike Srpske.
Zbog sumnje da je izvršio napad, policija je uhapsila E. H. iz Banjaluke, a na teret mu se stavlja krivično djelo „Teška tjelesna povreda“.
Napad se desio 23. aprila oko 19 sati, a nadležni organi provode daljnje istražne radnje.
Postupak se vodi pod nadzorom Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka, koje će odlučiti o daljim koracima u ovom slučaju.