Foto: Fena
Oglasili se iz Opće bolnice: Djevojka(17) je i dalje u teškom stanju i bdijemo svaki trenutak

Oglasili se iz Opće bolnice: Djevojka(17) je i dalje u teškom stanju i bdijemo svaki trenutak



Djevojka E.J. (17), koja je teško povrijeđena u tramvajskoj nesreći u četvrtak, i dalje se nalazi u izuzetno teškom zdravstvenom stanju i pod stalnim je nadzorom ljekarskog tima.

Prema informacijama iz bolnice, smještena je u jedinicu hirurške intenzivne terapije i reanimacije, gdje joj se pruža sva neophodna medicinska pomoć.

Ljekari kontinuirano prate njene vitalne parametre i prilagođavaju terapiju u skladu s njenim stanjem.

U liječenje je uključen multidisciplinarni tim specijalista koji bdije nad pacijenticom 24 sata dnevno.

Direktor Opće bolnice Ismet Gavrankapetanović izjavio je za Faktor da je situacija i dalje ozbiljna te da je svaki trenutak izuzetno važan.

Istakao je da medicinsko osoblje ulaže maksimalne napore kako bi stabilizovalo njeno stanje.

Porodica i javnost s nadom očekuju nove informacije o njenom oporavku.




Pošalji vijest
Pošalji vijest

Imate vijesti koje želite podijeliti anonimno?
Javite nam putem Vibera ili e-maila!

VIBER EMAIL

Društvene mreže

Pratite nas na društvenim mrežama kako biste uvijek bili u toku s najnovijim vijestima i ekskluzivnim sadržajem!

Preuzmite našu službenu aplikaciju i uživajte u bržem i lakšem pristupu svim najnovijim vijestima, direktno na vašem mobilnom uređaju!

Crna Hronika Andorid AplikacijaCrna Hronika iOS Aplikacija