Objavljen je spisak za danas najavljenih radarskih kontrola u našoj zemlji. Pogledajte prije nego što krenete na put.
Iz BIHAMK-a poručuju građanima da budu oprezni i obrate pažnju na uvjete na cesti.
Kanton Sarajevo
10:00 do 11:00 sati u ulici Bosanski put, Ilijaš
11:30 do 12:30 sati u ulici Ante Babića (X transverzala)
12:30 do 13:30 sati M-17 Tarčin-Vrbanja
13:00 do 14:00 sati M-18 Poturovići-Gora
20:30 do 22:00 sati u ulicama Put života i Drinska
22:30 do 24:00 sati u ulici Obala Kulina bana
Zeničko-dobojski kanton
PS TEŠANJ
08:00 do 14:30 sati Dobropolje (Tešanj)
16:00 do 23:00 sati Jelah
24:00 do 07:00 sati Kraševo
PS MAGLAJ
08:00 do 14:30 sati Kosova
16:00 do 23:00 sati Poljice (Kameni zamak)
24:00 do 07:00 sati Jelovac
PS ŽEPČE
08:00 do 14:30 sati Ograjna
16:00 do 23:00 sati Kahrimani
23:30 do 07:30 sati Goliješnica (BP Sliško)
PS OLOVO
08:00 do 12:00 sati M-18 Dolovi
12:30 do 16:00 sati M-18 Bakići
Tuzlanski kanton
PU TUZLA – PS ZAPAD
10:00 do 12:00 sati M-18 Ljubače
13:00 do 15:00 sati ulica M.T.Uče
17:30 do 19:30 sati M-4 Bukinje
21:30 do 23:30 sati ulica Bosne Srebrene
PS LUKAVAC
03:00 do 05:00 sati M-4 Dobošnica
10:40 do 12:00 sati M-4 Bistarac
12:15 do 13:30 sati M-4 BP Junuzović Kopex
Srednjobosanski kanton
PS TRAVNIK
08:30 do 10:00 sati Kalibunar
11:00 do 12:00 sati Dolac na Lašvi
13:00 do 14:30 sati Turbe (Karaulska cesta)
15:00 do 16:00 sati M-5 Turbe
PS VITEZ
17:00 do 21:00 sati R-440 G.Polje
21:00 do 01:00 sati R-441 Počulica
PS FOJNICA
18:00 do 20:00 sati Polje Pločari
22:30 do 00:30 sati Ostružnica
PS BUGOJNO
09:00 do 10:30 sati Bugojno-Donji Vakuf, Lug
11:00 do 12:30 sati ulica 307.M.brigade (Sultanovići)
13:00 do 14:30 sati Bugojno-Gornji Vakuf/Uskoplje, Gračanica
PS DONJI VAKUF
08:30 do 10:30 sati Nova Travnička
11:00 do 13:00 sati Oborci
PS GORNJI VAKUF/USKOPLJE
09:00 do 10:00 sati ulica vrbaska
16:00 do 17:00 sati Odvode (ulica Džemala Bijedića)
PS JAJCE
17:00 do 18:30 sati M-5 Skela
19:00 do 20:30 sati R-413b Divičani
21:00 do 23:00 sati M-16 Lučina
PS BUSOVAČA
09:00 do 10:30 sati ulica 1.mart
10:30 do 12:00 sati Polje
12:00 do 13:30 sati ulica Tisovačka
PS KISELJAK
08:30 do 11:00 sati Potkraj
12:00 do 14:30 sati Duhri
Brčko distrikt
09:00 do 12:00 sati Dejtonska-Plazulje-Gorice
13:00 do 16:00 sati Bukvik-Seonjaci-Dubrave
16:00 do 19:00 sati Mostarska
20:00 do 22:00 sati Gornji Rahić