Paljani koji su divljali u Sarajevu pušteni na slobodu

Paljani koji su divljali u Sarajevu pušteni na slobodu


Općinski sud u Sarajevu odbio je prijedlog Tužilaštva KS za određivanje jednomjesečnog pritvora dvojici Paljana V. Š. (27) i N. M. (23) i oni su pušteni na slobodu, potvrdio je za Avaz advokat Aleksandar Remić koji je zastupao jednog od osumnjičenih.

Remić je dodao da Paljanima nisu određene ni mjere zabrane kretanja.

Iz MUP-a KS je saopćeno da su V. Š. i N. M. u Šenoinoj ulici, općina Centar Sarajevo, u alkoholiziranom stanju, uzvikujući riječi koje izazivaju narodnosnu, rasnu i vjersku mržnju, razdor ili netrpeljivost, uz upotrebu fizičke snage oštetili električno brojilo na benzinskoj pumpi “Energopetrol”, kao i više betonskih žardinjera.


Pošalji vijest
Pošalji vijest

Imate vijesti koje želite podijeliti anonimno?
Javite nam putem Vibera ili e-maila!

VIBER EMAIL

Društvene mreže

Pratite nas na društvenim mrežama kako biste uvijek bili u toku s najnovijim vijestima i ekskluzivnim sadržajem!

Preuzmite našu službenu aplikaciju i uživajte u bržem i lakšem pristupu svim najnovijim vijestima, direktno na vašem mobilnom uređaju!

Crna Hronika Andorid AplikacijaCrna Hronika iOS Aplikacija