Pao diler Garo, tražen i zbog pucnjave iz 2011. godine

Pao diler Garo, tražen i zbog pucnjave iz 2011. godine



U jučerašnjoj akciji FUP-a, kako saznaje Raport, uhapšen je Admir Kadrić zvani Garo. Dakle, nastavlja se urušavati krug oko Šmrka. Podsjetimo, Admir Arnautović Šmrk je nedavno uhapšen.

Garo i još trojica inicijala E.K. (1992), E.O. (1997) i N.Š. (1983) osumnjičeni su za “Neovlaštenu proizvodnju i stavljanje u promet opojnih droga”.

Ipak, zanimljivo je da je Admir Kadrić Garo blizak saradnik i prijatelj Šmrkovog Adnana Maglića koji se predao nakon što mu je ‘pao’ bos.

Nije još jasno radi li se o nastavku domino efekta ili je neko od uhapšene Šmrkove ekipe odao Kadrićevu ekipu.

Zanimljiv je detalj da se Kadrić tražio i zbog pucnjave od prije 11 godina.

Naime, u pucnjavi u Istočnom Sarajevu izrešetana su vozila “Audi A8” bjelopoljskih tablica a u kojem su bili Nazir Heldić i Erdnard Trubljanin i “Škoda oktavija” u kojoj su se nalazili Nazirov brat Saladin i Goran Ćetković, svi iz Bijelog Polja.

Milenku Krsmanoviću sa Sokoca, kasnije član mafijaške ekipe Milana Matković. Matković je inače nedavno uhapšen zbog Sky aplikacije.

No, pored Krsmanovića, za pucnjavu su se sumnjičili i Peđa Spaić iz Pala i braća Admir i Dino Kadrić.

Ujedno, ovo je i poveznica da su ekipe Milana Matkovića i Admira Arnautovića Šmrka radile zajedno. I imale zajednički interes.



Pošalji vijest
Pošalji vijest

Imate vijesti koje želite podijeliti anonimno?
Javite nam putem Vibera ili e-maila!

VIBER EMAIL

Društvene mreže

Pratite nas na društvenim mrežama kako biste uvijek bili u toku s najnovijim vijestima i ekskluzivnim sadržajem!

Preuzmite našu službenu aplikaciju i uživajte u bržem i lakšem pristupu svim najnovijim vijestima, direktno na vašem mobilnom uređaju!

Crna Hronika Andorid AplikacijaCrna Hronika iOS Aplikacija