Pojavila se fotografija nestalog Mateja Periša i djevojke koju je posljednju zvao

Pojavila se fotografija nestalog Mateja Periša i djevojke koju je posljednju zvao


Javnost posljednjih dana bruji o Splićanki koju je posljednju zvao Matej Periš iz Splita, koji je nestao u Beogradu u noći s 30. na 31. 12. 2021.

Naime, radi se o Maji Sopti također Splićanki koja je u vrijeme njegovog nestanka bila u Beogradu. Ona je rekla da se ona i Matej znaju odavno jer je njena majka njemu bila učiteljica, a također, on se druži s njenim bratom, koji nije pošao na novogodišnje putovanje u Beograd.

Ranije je, nakon što se saznalo za nju u javnosti da je povezana s Matejem, povukla i obrisala sve profile na društvenim mrežama i nije željela komunikaciju s novinarima sve do juče.

U međuvremenu, na internetu se pojavila njihova zajednička fotografija, koja pokazuje da se oni zaista druže. Maja je u jučerašnjoj izjavi za medije rekla da joj je žao što se Mateju nije javila na telefon.

Podsjećamo, Matej je nestao noć uoči Nove godine u Beogradu gdje je boravio sa društvom.

Njega su nadzorne kamere snimile kada je istrčao iz kluba u Beton hali i otišao do Save promenade, gdje se približio rijeci Savi.

Nakon toga mu se gubi svaki trag.


Pošalji vijest
Pošalji vijest

Imate vijesti koje želite podijeliti anonimno?
Javite nam putem Vibera ili e-maila!

VIBER EMAIL

Društvene mreže

Pratite nas na društvenim mrežama kako biste uvijek bili u toku s najnovijim vijestima i ekskluzivnim sadržajem!

Preuzmite našu službenu aplikaciju i uživajte u bržem i lakšem pristupu svim najnovijim vijestima, direktno na vašem mobilnom uređaju!

Crna Hronika Andorid AplikacijaCrna Hronika iOS Aplikacija