Pojavio se snimak pokušaja krađe novca iz bankomata, stanari ih otjerali prije nego što su uzeli novac



Pokušali raznijeti bankomat u Sarajevu, stanari ih otjerali prije nego što su uzeli novac

U Sarajevu je tokom noći došlo do pokušaja pljačke novca iz bankomata, a cijeli događaj zabilježen je i na videosnimku koji se pojavio u javnosti, piše Crna-Hronika.

Prema prvim informacijama, nepoznati počinioci raznijeli su bankomat, ali nisu uspjeli doći do novca jer su ih u tome spriječili stanari obližnjih zgrada koji su, nakon što su čuli snažnu eksploziju, počeli vikati i uzbunili naselje.

Kako tvrdi jedan od očevidaca za portal Crna Hronika, pljačkaši su se uspaničili i pobjegli s mjesta događaja.

– Bankomat su raznijeli. Kada su krenuli da kupe novac, natjerali smo ih na bijeg. Jednostavno su se prepali – ispričao je svjedok.

U eksploziji su oštećeni poslovnica Raiffeisen banke i objekat BH Pošte, dok za sada nema informacija o povrijeđenim osobama.

Na mjestu događaja nalaze se policijski službenici koji obavljaju uviđaj i prikupljaju tragove, a identitet počinilaca za sada nije poznat.

Okolnosti pod kojima je izvršen pokušaj pljačke, kao i visina pričinjene materijalne štete, bit će poznati nakon završetka policijske istrage.

POGLEDAJ GALERIJU


Pošalji vijest
Pošalji vijest

Imate vijesti koje želite podijeliti anonimno?
Javite nam putem Vibera ili e-maila!

VIBER EMAIL

Društvene mreže

Pratite nas na društvenim mrežama kako biste uvijek bili u toku s najnovijim vijestima i ekskluzivnim sadržajem!

Preuzmite našu službenu aplikaciju i uživajte u bržem i lakšem pristupu svim najnovijim vijestima, direktno na vašem mobilnom uređaju!

Crna Hronika Andorid AplikacijaCrna Hronika iOS Aplikacija