Policija u Brčkom zaplijenila oružje i narkotička sredstva, privedeno devet osoba

Policija u Brčkom zaplijenila oružje i narkotička sredstva, privedeno devet osoba


Brčka policija je po naredbi Osnovnog suda Brčko distrikta i pod nadzorom Tužilaštva Brčko distrikta provela akciju kodnog naziva “Grof”.

U okviru akcije pretresi su vršeni na više lokacija na području Brčko distrikta i tom prilikom je pronađena i privremeno oduzeta određena količina oružja, marihuane, te kokaina.

Akcijom je obuhvaćeno 10 osoba koje se sumnjiče da su počinili krivično djelo neovlaštena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga” i “nedozvoljeno držanje oružja ili eksplozivnih tvari.

U policijske prostorije privedeno je devet osoba koje će biti uhapšene, dok se za jednom osobom traga, saopćila je policija iz Brčkog. Ove osobe će uz izvještaj nakon kriminalističke obrade biti predane u nadležnost Tužilaštva Brčko distrikta.


Pošalji vijest
Pošalji vijest

Imate vijesti koje želite podijeliti anonimno?
Javite nam putem Vibera ili e-maila!

VIBER EMAIL

Društvene mreže

Pratite nas na društvenim mrežama kako biste uvijek bili u toku s najnovijim vijestima i ekskluzivnim sadržajem!

Preuzmite našu službenu aplikaciju i uživajte u bržem i lakšem pristupu svim najnovijim vijestima, direktno na vašem mobilnom uređaju!

Crna Hronika Andorid AplikacijaCrna Hronika iOS Aplikacija