Privedeni lažni inspektori u Bileći: Policija brzo identificirala osumnjičene

Privedeni lažni inspektori u Bileći: Policija brzo identificirala osumnjičene


Brza reakcija PU Trebinje dovela do otkrivanja osumnjičenih

Policijski službenici u Bileći su 20. februara dobili informaciju da se jedna ili više osoba predstavljalo kao kriminalistički inspektori.

Nakon što su pokrenute operativne aktivnosti, policija je identifikovala dvojicu osumnjičenih, M.K. i M.R., koji su sada pod istragom zbog krivičnog djela lažno predstavljanje.

Policija brzo reagovala i otkrila osumnjičene:Utvrđeni identiteti i pronađene žrtve prevare

Iz Policijske uprave Trebinje potvrđeno je da je nakon provedenih istražnih radnji utvrđen identitet osumnjičenih, ali i oštećenih građana.

Prema njihovim navodima, pripadnici policije su odmah po saznanju preduzeli niz operativnih radnji koje su dovele do brzog rasvjetljavanja ovog slučaja.



Pošalji vijest
Pošalji vijest

Imate vijesti koje želite podijeliti anonimno?
Javite nam putem Vibera ili e-maila!

VIBER EMAIL

Društvene mreže

Pratite nas na društvenim mrežama kako biste uvijek bili u toku s najnovijim vijestima i ekskluzivnim sadržajem!

Preuzmite našu službenu aplikaciju i uživajte u bržem i lakšem pristupu svim najnovijim vijestima, direktno na vašem mobilnom uređaju!

Crna Hronika Andorid AplikacijaCrna Hronika iOS Aplikacija