Saobraćajni haos na Bradini: Zbog nesreće obustavljen saobraćaj u oba smjera, vozači izašli iz auta

Saobraćajni haos na Bradini: Zbog nesreće obustavljen saobraćaj u oba smjera, vozači izašli iz auta



U poslijepodnevnim satima na magistralnom putu M-17 Bradina – Podorašac došlo je do saobraćajne nesreće.

Naime, u nesreći su učestvovala dva putnička vozila, Audi i Golf.

Kako nam je potvrđeno, zbog ove nesreće je obustavljen u potpunosti saobraćaj na ovoj relaciji zbog uviđaja koji se obavlja.

Zbog velike frekvencije vozila, formirane su duge kolone u oba smjera, a iz policije su vozače pozvali na strpljenje i razumijevanje.

Za sada nema informacija o povrijeđenim i stradalim u ovoj saobraćajnoj nesreći.




Pošalji vijest
Pošalji vijest

Imate vijesti koje želite podijeliti anonimno?
Javite nam putem Vibera ili e-maila!

VIBER EMAIL

Društvene mreže

Pratite nas na društvenim mrežama kako biste uvijek bili u toku s najnovijim vijestima i ekskluzivnim sadržajem!

Preuzmite našu službenu aplikaciju i uživajte u bržem i lakšem pristupu svim najnovijim vijestima, direktno na vašem mobilnom uređaju!

Crna Hronika Andorid AplikacijaCrna Hronika iOS Aplikacija