Saobraćajni haos na Bradini: Zbog nesreće obustavljen saobraćaj u oba smjera, vozači izašli iz auta
U poslijepodnevnim satima na magistralnom putu M-17 Bradina – Podorašac došlo je do saobraćajne nesreće.
Naime, u nesreći su učestvovala dva putnička vozila, Audi i Golf.

Kako nam je potvrđeno, zbog ove nesreće je obustavljen u potpunosti saobraćaj na ovoj relaciji zbog uviđaja koji se obavlja.
Zbog velike frekvencije vozila, formirane su duge kolone u oba smjera, a iz policije su vozače pozvali na strpljenje i razumijevanje.

Za sada nema informacija o povrijeđenim i stradalim u ovoj saobraćajnoj nesreći.