Skup na entiteskoj granici između Sanskog Mosta i Oštre Luke. MUP USK sa dugim cijevima

Skup na entiteskoj granici između Sanskog Mosta i Oštre Luke. MUP USK sa dugim cijevima


Nakon Istočnog Sarajeva, Doboja, Lopara i Nevesinja, skupovi podrške institucijama i predsjedniku bh. entiteta RS Miloradu Dodiku – “Granica postoji”, počeli su danas u 18 sati na međuentitetskoj liniji u Koprivni kod Oštre Luke i u Lukama kod Vlasenice.

Blokiran je bio saobraćaj na putu ka Sanskom Mostu. U Oštru Luku stiglo je nekoliko autobusa SNSD-ovih simpatizera.

Protest organizuju Dodikove pristalice nakon što je Tužilaštvo BiH protiv njega i direktora Službenog glasnika RS Miloša Lukića podiglo optužnicu zbog neustavne odluke da se ne objavljuju odluke visokog predstavnika u BiH Christiana Schmidta.

Okupljeni građani su nosili trobojke.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Crna Hronika BiH (@crnahronikabih)


Pošalji vijest
Pošalji vijest

Imate vijesti koje želite podijeliti anonimno?
Javite nam putem Vibera ili e-maila!

VIBER EMAIL

Društvene mreže

Pratite nas na društvenim mrežama kako biste uvijek bili u toku s najnovijim vijestima i ekskluzivnim sadržajem!

Preuzmite našu službenu aplikaciju i uživajte u bržem i lakšem pristupu svim najnovijim vijestima, direktno na vašem mobilnom uređaju!

Crna Hronika Andorid AplikacijaCrna Hronika iOS Aplikacija