Kakav je to narod, svaki dan slave, ikone, sveci, liturgije, crkva, popovi…..a Boga psuju od djeteta koje se tek rodi do najstarijeg, nevjerovatno koliko psuju Boga, sramota, da su oni kako se predstavljaju ne bi nikad Boga opsovali, fujjjj
Imate vijesti koje želite podijeliti anonimno? Javite nam putem Vibera ili e-maila!
VIBER EMAIL
Pratite nas na društvenim mrežama kako biste uvijek bili u toku s najnovijim vijestima i ekskluzivnim sadržajem!
Kakav je to narod, svaki dan slave, ikone, sveci, liturgije, crkva, popovi…..a Boga psuju od djeteta koje se tek rodi do najstarijeg, nevjerovatno koliko psuju Boga, sramota, da su oni kako se predstavljaju ne bi nikad Boga opsovali, fujjjj