Foto: Facebook
Teška saobraćajna nesreća kod Doboja: Život izgubila ženska osoba, vozač u bolnici

Teška saobraćajna nesreća kod Doboja: Život izgubila ženska osoba, vozač u bolnici


Sudario se automobil s kamionom, suvozač preminuo na licu mjesta

Na magistralnom putu Doboj – Šešlije, u mjestu Bare, danas se oko 12:50 sati dogodila teška saobraćajna nesreća u kojoj je poginula suvozačica iz Zenice, dok je vozač automobila prevezen u bolnicu.

Automobil sudario s kamionom

U nesreći su učestvovali teretno vozilo marke “Mercedes”, kojim je upravljao N.D. iz Kiseljaka, te “Volkswagen” kojim je upravljao P.G. iz Zenice.

Na mjestu suvozača u putničkom vozilu nalazila se V.G. iz Zenice, koja je smrtno stradala na licu mjesta. Vozač je zadobio povrede te je hitno prebačen u bolnicu “Sv. Apostol Luka” u Doboju.

Policija blokirala saobraćaj, uviđaj u toku

Zbog nesreće je saobraćaj na ovoj dionici potpuno obustavljen, a policijski službenici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Doboj obavljaju uviđaj. Više informacija biće poznato nakon završetka istrage.



Pošalji vijest
Pošalji vijest

Imate vijesti koje želite podijeliti anonimno?
Javite nam putem Vibera ili e-maila!

VIBER EMAIL

Društvene mreže

Pratite nas na društvenim mrežama kako biste uvijek bili u toku s najnovijim vijestima i ekskluzivnim sadržajem!

Preuzmite našu službenu aplikaciju i uživajte u bržem i lakšem pristupu svim najnovijim vijestima, direktno na vašem mobilnom uređaju!

Crna Hronika Andorid AplikacijaCrna Hronika iOS Aplikacija