Tučnjava na vašaru u Puračiću: Muskarci se tukli, posjetioci ih razdvajali

Tučnjava na vašaru u Puračiću: Muskarci se tukli, posjetioci ih razdvajali


 

Na tradicionalnom vašaru u Puračiću sinoć su zabilježene nemile scene koje su nakratko narušile veselu atmosferu jednog od najposjećenijih događaja u ovom dijelu Bosne i Hercegovine.

Prema informacijama s terena, dvojica muškaraca su se fizički obračunala usred gužve, a sukob je izazvao pažnju brojnih posjetilaca.

Reakcija prisutnih bila je brza – ostali građani su ih odmah razdvojili i spriječili daljnji incident.

Kako saznajemo, slučaj nije prijavljen policiji, a akteri sukoba su zadobili lakše tjelesne povrede.

Unatoč kratkotrajnom incidentu, vašar u Puračiću se nastavio odvijati bez većih problema, uz prisustvo velikog broja posjetilaca iz cijele Bosne i Hercegovine i regiona.

Organizatori apeluju na sve građane da zadrže duh tradicije i zajedništva, te da se uzdrže od bilo kakvih oblika nasilja kako bi vašar i dalje ostao mjesto druženja, muzike i dobrog raspoloženja.



Pošalji vijest
Pošalji vijest

Imate vijesti koje želite podijeliti anonimno?
Javite nam putem Vibera ili e-maila!

VIBER EMAIL

Društvene mreže

Pratite nas na društvenim mrežama kako biste uvijek bili u toku s najnovijim vijestima i ekskluzivnim sadržajem!

Preuzmite našu službenu aplikaciju i uživajte u bržem i lakšem pristupu svim najnovijim vijestima, direktno na vašem mobilnom uređaju!

Crna Hronika Andorid AplikacijaCrna Hronika iOS Aplikacija