Velika tuga na Vlakovu: Klanjana dženaza Adeli Merdžanić
Adela je bila omiljena u sportskoj raji, a bivše saigračice došle su na posljednji ispraćaj i emotivnim govorom oprostile su se od “omiljene saigračice”
Na sarajevskom Gradskom groblju Vlakovo danas je klanjana dženaza i obavljen ukop Adele Merdžanić, bivše rukometne reprezentativke BiH.
Adela je bila omiljena u sportskoj raji, a bivše saigračice došle su na posljednji ispraćaj i emotivnim govorom oprostile su se od “omiljene saigračice”.
Cvijeće na mezar bivše reprezentativke BiH položila je i delegacija Rukometnog saveza BiH, u kojoj je bio i Bilal Šuman, selektor A reprezentacije BiH.
Adela se proteklih mjeseci borila s opakom bolešću – imala je rak debelog crijeva sa metastazom na jetri. Bila je i na liječenju i u Njemačkoj, a preminula je u nedjelju u 40. godini.