(VIDEO) Novalić čestitao direktoru Elektroprivrede BiH: Pozvao rudara da tuže odgovorne

(VIDEO) Novalić čestitao direktoru Elektroprivrede BiH: Pozvao rudara da tuže odgovorne


Nadležni nisu udovoljili zahtjevima rudara, poznato je to nakon sastanka a i konferencije za medije koja je održana iza ponoći.

Generalni direktor Elektroprivrede BiH, Admir Andelija, na kraju obraćanja medijima kazao je da poziva rudare da, ukoliko ne žele dijalog s njima, podnesu tužbu nadležnom sudu i neka sud odluči ko je u pravu.

Konferencija je nakon toga završena, a zanimljivo je da je premijer Federacije, Fadil Novalić, potom čestitao generalnom direktoru Elektroprivrede Admiru Andeliji.

https://www.tiktok.com/@crnahronika/video/7034096943852784901?is_copy_url=0&is_from_webapp=v1&sender_device=pc&sender_web_id=7008610861812139525


Pošalji vijest
Pošalji vijest

Imate vijesti koje želite podijeliti anonimno?
Javite nam putem Vibera ili e-maila!

VIBER EMAIL

Društvene mreže

Pratite nas na društvenim mrežama kako biste uvijek bili u toku s najnovijim vijestima i ekskluzivnim sadržajem!

Preuzmite našu službenu aplikaciju i uživajte u bržem i lakšem pristupu svim najnovijim vijestima, direktno na vašem mobilnom uređaju!

Crna Hronika Andorid AplikacijaCrna Hronika iOS Aplikacija