(VIDEO) Tretukle je prijateljice: Natjerali je da klekne i da ljubi cipele

(VIDEO) Tretukle je prijateljice: Natjerali je da klekne i da ljubi cipele


Na adresu redakcije portala Crna-Hronika dostavili ste informacije o novom slučaju maloljetničke delikvencije koji je zabilježen u Srbiji. 

Na snimku se vidi kako vršnjakinje maltretiraju, udaraju i iživljavaju se nad djevojčicom koja odbija da klekne i da poljubi njene cipele.

Nakon što je portal Crna-Hronika ranije objavio snimke na kojem se vidi kako djevojčicu šamaraju isprad škole, dok se ostali smiju, ovo je novi zabilježeni slučaj koji je javnost ostavio u šoku.

“Ovo više nije tužno, ovo je žalosno. Svi podelite snimak. Šta je ovo ljudi moji, imali kraja… Ovo nije normalno 5 cure udaraju 1. ” -izjavili su čitatelji iz Srbije za portal Crna-Hronika

(VIDEO) Djevojčicu šamarali ispred škole, ostali se smijali dok je ona plakal

 


Pošalji vijest
Pošalji vijest

Imate vijesti koje želite podijeliti anonimno?
Javite nam putem Vibera ili e-maila!

VIBER EMAIL

Društvene mreže

Pratite nas na društvenim mrežama kako biste uvijek bili u toku s najnovijim vijestima i ekskluzivnim sadržajem!

Preuzmite našu službenu aplikaciju i uživajte u bržem i lakšem pristupu svim najnovijim vijestima, direktno na vašem mobilnom uređaju!

Crna Hronika Andorid AplikacijaCrna Hronika iOS Aplikacija