Ženi upao u kuću, pretukao je i strgnuo joj naušnice

Ženi upao u kuću, pretukao je i strgnuo joj naušnice


Razbojnik je sa oba uha žene otkinuo zlatne naušnice, a potom iz spavaće sobe ukrao oko 30 maraka i mobitel, te pobjegao.

Policajci iz Dervente, zajedno sa pripadnicima Sektora kriminalitičke policije Policijske uprave Doboj, identifikovali su 38-godišnjeg Lj. Đ. sa područja općine Derventa, koji se sumnjiči da je prije više od godinu počinio razbojništvo u tom mjestu.

Kako je saopćeno iz PU Doboj, sumnja se da je Lj. Đ. u porodičnu kuću oštećene na području općine Derventa provalio 20. novembra 2017. godine, prilikom čega je na nju fizički nasrnuo, udaravši je rukama i nogama po cijelom tijelu.

Razbojnik je potom sa njena oba uha otkinuo zlatne naušnice, a zatim iz spavaće sobe ukrao oko 30 maraka i mobitel, te pobjegao.

– Prilikom počinjenja krivičnog djela oštećenoj su nanesene teške tjelesne povrede – navodi se u policijskom saopćenju.

Policijska stanica Derventa je protiv osumnjičenog podnijela izvještaj dobojskom Okružnom tužilaštvu zbog krivičnog djela razbojništvo.

Sarajevo: 51-godišnjak vozilom namjerno nagazio nogu policajcu


Pošalji vijest
Pošalji vijest

Imate vijesti koje želite podijeliti anonimno?
Javite nam putem Vibera ili e-maila!

VIBER EMAIL

Društvene mreže

Pratite nas na društvenim mrežama kako biste uvijek bili u toku s najnovijim vijestima i ekskluzivnim sadržajem!

Preuzmite našu službenu aplikaciju i uživajte u bržem i lakšem pristupu svim najnovijim vijestima, direktno na vašem mobilnom uređaju!

Crna Hronika Andorid AplikacijaCrna Hronika iOS Aplikacija