Cisterna zbog puknuća trapa obustavila promet na magistrali

Cisterna zbog puknuća trapa obustavila promet na magistrali


Upravo zbog toga što je cisterna zauzela cijelo raskrižje, u potpunosti je obustavljen promet iz smjera Mostara, Čapljine Stoca i Neuma.

Promet na magistralnoj cesti M-17 na ulazu u Čapljinu, u naselju Tasovići, u potpunosti je obustavljen, doznaje Bljesak.info. Naime, prilikom uključenja na magistralnu cestu iz smjera Čapljine, na cisterni je došlo do puknuća zadnjeg trapa, prilikom čega je cisterna ostala blokirana usred raskrižja. Upravo zbog toga što je cisterna zauzela cijelo raskrižje, u potpunosti je obustavljen promet iz smjera Mostara, Čapljine Stoca i Neuma.  Očevid obavljaju pripadnici Policijske uprave Čapljina, a kako Bljesak.info doznaje u prometnoj nesreći nije bilo ozlijeđenih osoba. –


Pošalji vijest
Pošalji vijest

Imate vijesti koje želite podijeliti anonimno?
Javite nam putem Vibera ili e-maila!

VIBER EMAIL

Društvene mreže

Pratite nas na društvenim mrežama kako biste uvijek bili u toku s najnovijim vijestima i ekskluzivnim sadržajem!

Preuzmite našu službenu aplikaciju i uživajte u bržem i lakšem pristupu svim najnovijim vijestima, direktno na vašem mobilnom uređaju!

Crna Hronika Andorid AplikacijaCrna Hronika iOS Aplikacija