Golf 5 se zabio u autobus, tri osobe povrijeđene

Golf 5 se zabio u autobus, tri osobe povrijeđene


Tri osobe povrijeđene su u saobraćajnoj nesreći koja se večeras dogodila u beogradskom Bulevaru vojvode Mišića.

Kako javljaju “Novosti”, vozač Golfa 5 zabio se u autobus gradskog saobraćajnog preduzeća (GSP) koji je stajao parkiran usljed kvara.

Povrijeđene osobe su vozilom Hitne pomoći prevezene u Urgentni centar.

Do udesa je došlo oko 17.30 sati iz za sada nepoznatih razloga, a u njemu je oštećeno još jedno vozilo.

Prema prvim informacijama, Golf se kretao velikom brzinom i tokom preticanja zakačio je Škodu Fabiju i udario u autobus GSP-a koji je u kvaru stajao parkiran u desnoj traci u smjeru ka gradu.


Pošalji vijest
Pošalji vijest

Imate vijesti koje želite podijeliti anonimno?
Javite nam putem Vibera ili e-maila!

VIBER EMAIL

Društvene mreže

Pratite nas na društvenim mrežama kako biste uvijek bili u toku s najnovijim vijestima i ekskluzivnim sadržajem!

Preuzmite našu službenu aplikaciju i uživajte u bržem i lakšem pristupu svim najnovijim vijestima, direktno na vašem mobilnom uređaju!

Crna Hronika Andorid AplikacijaCrna Hronika iOS Aplikacija