Nova nesreća u BiH: Radnik pao sa visine od oko četiri metra

Nova nesreća u BiH: Radnik pao sa visine od oko četiri metra



U padu sa gradilišta u Bijeljini jutros oko 10 časova teško je povrijeđen radnik, saznaje InfoBijeljina.

To se desilo na Trgu Draže Mihajlovića, a radnik je pao sa visine od oko četiri metra.

Nakon nezgode on je prevezen na Urgentni blok bijeljinske bolnice.

Radnik je, kako saznaje InfoBijeljina, obavljao je građevinske radove.

Radnik koji je danas teško povrijeđen na gradilištu u Bijeljini je nakon urađene dijagnostike transportovan na Odjeljenje za neurohirurgiju u Univerzitetski klinički centar Republike Srpske u Banjaluci radi daljeg liječenja, rečeno je Srni u bijeljinskoj bolnici.

On je primljen sa povredama koje su nastale, kako je rečeno, usljed pada sa visine od četiri metra, pri čemu je zadobio teške povrede glave, sa prelomom baze lobanje i četiri rebra.

Četrdesetšestogodišnji radnik iz Ugljevika teško je povrijeđen na gradilištu u Bijeljini gdje je pao sa visine od četiri metra, rečeno je Srni u policiji.

Policija je u 9.00 časova obaviještena o ovom događaju koji se desio na gradilištu
na Trgu Draže Mihailovića.




Pošalji vijest
Pošalji vijest

Imate vijesti koje želite podijeliti anonimno?
Javite nam putem Vibera ili e-maila!

VIBER EMAIL

Društvene mreže

Pratite nas na društvenim mrežama kako biste uvijek bili u toku s najnovijim vijestima i ekskluzivnim sadržajem!

Preuzmite našu službenu aplikaciju i uživajte u bržem i lakšem pristupu svim najnovijim vijestima, direktno na vašem mobilnom uređaju!

Crna Hronika Andorid AplikacijaCrna Hronika iOS Aplikacija