Sin pretukao majku: Udario je šakama i nogama

Sin pretukao majku: Udario je šakama i nogama


Osnovno javno tužilaštvo u Pančevu podnijelo je Osnovnom sudu u Pančevu optužni prijedlog protiv S.I. zbog postojanja opravdane sumnje da je izvršio krivično djelo nasilje u porodici.

S.I. je 09.10.2022. godine u Omoljici pod dejstvom alkohola ugrozio spokojstvo i tjelesni integritet svoje majke Đ.I. kada je nakon verbalne rasprave sa Đ.I. istoj zadao udarac zatvorenom šakom u predjelu glave, od kog udarca je ista pala a potom nogom istu udario u predjelu tijela, saopštilo je tužilaštvo.

Zbog gore navedenih okolnosti, tužilaštvo je predložilo da se pritvor prethodno određen produži do završetka glavnog pretresa, da se osudi na kaznu zatvora u trajanju od osam mjeseci kao i da se S.I. izrekne mjera bezbjednosti obavezno liječenje alkoholičara, piše Blic.


Pošalji vijest
Pošalji vijest

Imate vijesti koje želite podijeliti anonimno?
Javite nam putem Vibera ili e-maila!

VIBER EMAIL

Društvene mreže

Pratite nas na društvenim mrežama kako biste uvijek bili u toku s najnovijim vijestima i ekskluzivnim sadržajem!

Preuzmite našu službenu aplikaciju i uživajte u bržem i lakšem pristupu svim najnovijim vijestima, direktno na vašem mobilnom uređaju!

Crna Hronika Andorid AplikacijaCrna Hronika iOS Aplikacija