TEŠKA SAOBRAĆAJNA NESREĆA Muškarac se zakucao u ogradu i na mjestu ostao mrtav, više povrijeđenih
U Vojvodini se od jutros za samo dva sata desilo čak pet saobraćajnih udesa u kojima je kako saznaje ”Blic” poginuo jedan muškarac, a sedmoro ljudi je povrijeđeno.
Prva saobraćajka dogodila se jutros oko šest sati na Obrovačkom putu između Gložana i Begeča i tamo je na licu mjesta poginuo vozač automobila koji se iz za sada nepoznatih razloga zakucao u ogradu pored puta.
Portparol Kliničkog centra Vojvodine Siniša Knežević kaže da identitet poginulog vozača još nije potvrđen, a da su u Urgentni centar u Novom Sadu primljene tri osobe koje su bile sa njim u kolima.
– Kod Gložana je poginula jedna muška osoba iz Novog Sada, a dvije žene M.U.B. (44) i Z.T. (50) zadobile su teže tjelesne povrede, a muškarac U.B. (44) je lakše povrijeđen. Dijagnostika je u toku i svi su van životne opasnosti – priča nam Knežević.
Ovu informaciju potvrdili su nam i u novosadskoj Policijskoj upravi čiji su pripadnici na terenu i vrše uviđaj nakon kojeg će saopštiti više detalja o nesreći.
Portparol Kliničkog centra Vojvodine Siniša Knežević saopštio nam je da je još četiri osobe primljeno od jutros u Urgentni centar koje su povrijeđene u saobraćajnim nesrećama širom Vojvodine koje su se desile jutros između šest i osam sati.
– Jedna osoba povrijeđena je u saobraćajnoj nesreći kod Temerina, a još jedna osoba dobila je lakše tjelesne povrede u saobraćajki kod Tovariševa. Saobraćajke su se desile i kod Bačkog Petrovca gdje je takođe povrijeđena jedna osoba, kao i u udesu na putu između Despotova i Savinog sela – objašnjava nam Knežević.
Prema njegovim riječima, svi povrijeđeni se osjećaju dobro i van su životne opasnosti.