(VIDEO) Velika akcija u Hercegovini: Policija mu upala u kuću i imala šta da vidi!

(VIDEO) Velika akcija u Hercegovini: Policija mu upala u kuću i imala šta da vidi!


Ivanica je naselje u općini Ravno i pripada Federaciji BiH. Prije rata pripadala je općini Trebinje.

Nalazi se odmah uz granicu s Hrvatskom i udaljena je 6 km od Dubrovnika.

Zbog svog geografskog položaja ovo naselje, neposredno nakon rata, bilo je zanimljivo osobama koje se bave trgovinom nedozvoljenih supstanci.

Međutim, nakon što je P.U Čapljina formirala policijsku ispostavu u Ivanici sve je manje onih koji se bave tim poslom.

Policijski službenici P.U. Čapljina kontinuirano provode razne aktivnosti s ciljem sprečavanja krivičnih djela.

Jedna je provedena proteklih dana. Policija je u akciju išla upaljenih rotacija, a sve ovo je emitovano u emisiji TV Hayat “Slučajevi X”.


Pošalji vijest
Pošalji vijest

Imate vijesti koje želite podijeliti anonimno?
Javite nam putem Vibera ili e-maila!

VIBER EMAIL

Društvene mreže

Pratite nas na društvenim mrežama kako biste uvijek bili u toku s najnovijim vijestima i ekskluzivnim sadržajem!

Preuzmite našu službenu aplikaciju i uživajte u bržem i lakšem pristupu svim najnovijim vijestima, direktno na vašem mobilnom uređaju!

Crna Hronika Andorid AplikacijaCrna Hronika iOS Aplikacija