Čitav razred Ekonomske škole slavi 20. godišnjicu mature… u Njemačkoj

Čitav razred Ekonomske škole slavi 20. godišnjicu mature… u Njemačkoj


Boris Bauštelac, predsjednik razreda kaže da je nedavno napravio Viber grupu i dodao sve đake iz nekadašnjeg IV 7 odjeljenja, da bi potom shvatio da više niko nije ostao u ovom gradu.

“Kada smo se dogovarali o restoranu u kom bismo se našli saznali smo da svih 30 učenika živi u Njemačkoj. Pronašli smo jedan lijep hotel u Berlinu gdje ćemo na proljeće proslaviti dvadesetu godišnjicu mature”, kaže on.

Inače, najbolja učenica i đak generacije radi u jednom tržnom centru u Frankfurtu, mister mature je dostavljač pice u Štutgartu, dok je jedan od najperspektivnijih rukometaša ostvario uspješnu karijeru u postavljanju rigipsa u Minhenu.

“Nekadašnja razrednica, koja je prije 10-ak godina otišla u penziju takođe će se pridružiti proslavi s obzirom da radi u jednom njemačkom staračkom domu kao njegovateljica”, dodao je on.

TEKST JE SATIRIČNOG KARAKTERA I PREUZET JE SA PORTALA Haber.ba


Pošalji vijest
Pošalji vijest

Imate vijesti koje želite podijeliti anonimno?
Javite nam putem Vibera ili e-maila!

VIBER EMAIL

Društvene mreže

Pratite nas na društvenim mrežama kako biste uvijek bili u toku s najnovijim vijestima i ekskluzivnim sadržajem!

Preuzmite našu službenu aplikaciju i uživajte u bržem i lakšem pristupu svim najnovijim vijestima, direktno na vašem mobilnom uređaju!

Crna Hronika Andorid AplikacijaCrna Hronika iOS Aplikacija