Još uvijek traje potraga za opasnim Ivicom Miškovićem

Još uvijek traje potraga za opasnim Ivicom Miškovićem


Policija još uvijek nije uspjela locirati i lišiti slobode bjegunca Ivicu Miškovića koji je juče pobjegao iz zgrade banjalučkog Osnovnog suda.

Direktor Sudske policije RS Željko Dragojević, potvrdio je za Srpskainfo da bjegunac nije uhapšen, ali da će potraga trajati dok god se osoba ne uhapsi.

Mišković je pobjegao nakon izricanja presude kojom je osuđen na četiri godine zatvora zbog zlostavljanja djevojčice (9) odnosno unuke.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Crna Hronika BiH (@crnahronikabih)

Ivica Mišković je prijavljen još u februaru 2021. godine i tada je uspio pobjeći iz Banjaluke i izbjeći hapšenje, pa je za njim bila raspisana međunarodna potjernica.

Na kraju je lociran i uhapšen u Njemačkoj, pa izručen pravosuđu RS.

Mjesec dana prije zlostavljanja unuke, odnosno kćerke od svog pastorka, Mišković je navodno i u Kaknju silovao dječaka (12).



Pošalji vijest
Pošalji vijest

Imate vijesti koje želite podijeliti anonimno?
Javite nam putem Vibera ili e-maila!

VIBER EMAIL

Društvene mreže

Pratite nas na društvenim mrežama kako biste uvijek bili u toku s najnovijim vijestima i ekskluzivnim sadržajem!

Preuzmite našu službenu aplikaciju i uživajte u bržem i lakšem pristupu svim najnovijim vijestima, direktno na vašem mobilnom uređaju!

Crna Hronika Andorid AplikacijaCrna Hronika iOS Aplikacija