Našmrkani muškarac u kafani pokazivao gasni pištolj. Policija ga lišila slobode
Pripadnici Policijske uprave Banjaluka lišili su slobode lice iz tog grada čiji su inicijali Z.Ć. od koga je oduzet gasni pištolj i kod kojeg je utvrđeno prisustvo kokaina.
Lice Z.Ć, koje je slobode lišeno juče, pištolj je na vidljivom mjestu držalo u jednom ugostiteljskom objektu u Banjaluci, a nabavku, držanje i nošenje oružja nije prijavilo nadležnom organu, čime je prekršilo odredbe Zakona o oružju i municiji.
Iz Policijske uprave Banjaluka saopšteno je da je o svemu obaviješten dežurni sudija Osnovnog suda u Banjaluci.
Iz Policijske uprave Banjaluka apeluju da građani predstojeće praznike obilježe mirno i dostojanstveno, da ne koriste vatreno oružje, petarde i ostala pirotehnička sredstva.